Sledi nam:

IDR'JE!

Nogometno društvo Idrija je eno največjih in najštevilčnejših športnih društev na idrijsko-cerkljanjskem. Je osrednja nogometna organizacija, ki združuje več kot 160 aktivnih članov, ki pridobivajo nogometno znanje in koristne delovne navade v naši nogometni šoli. Ekipe kluba tekmujejo v okviru Medobčinske nogometne zveze Nova Gorica v vseh selekcijah od U7 do U15, poleg njih pa ima ND Idrija od sezone 2020/21 ponovno tudi člansko ekipo, ki tekmuje v 4. ligi (Enotna primorska nogometna liga – EPNL).

ND Idrija ima sedež na Mestnem stadionu Likarca v Idriji. Domači dresi so v rdeče-beli kombinaciji, gostujoči pa v srebrno-črni kombinaciji. Tako že z barvami dresov izviramo iz idrijske zgodovine: rdeča za cinabaritno rudo, iz katere so v Idriji pridobivali živo srebro, ki služi kot podlaga dresu za gostovanja.

VODSTVO KLUBA

Nogometno društvo Idrija vodi 7-članski Upravni odbor, ki mu predseduje predsednik društva. Vodstvo se voli na vsakoletni skupščini.

Žan Menart

PREDSEDNIK KLUBA

Upravni odbor sestavljajo še:

Nadzorni odbor

Disciplinska komisija